תעשיות ושירותים

תחת חטיבת התעשיות והשירותים של פז פועלות מספר חברות בנות, המתמחות בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי לוואי של נפט, ומובילות את השוק הישראלי כל אחת בתחומה.
 • פזגז overlay

  פזגז

  פזגז היא חברת הגז הגדולה בישראל, והיא מחזיקה בכ– 28% מכלל אספקת הגז בישראל. פזגז נוסדה בשנת 1935, ומאז ומעולם שמה לה למטרה להוביל את משק הגז בישראל.

 • פז שמנים וכימיקלים overlay

  פז שמנים וכימיקלים

  פז שמנים וכימיקלים היא החברה המובילה בישראל בענף השמנים, חומרי הסיכה, הממסים וחומרי הגלם לתחבורה ולתעשייה. בנוסף, משמשת החברה כנציגתן של מספר חברות בינלאומיות לשמנים וכימיקלים בישראל. עם לקוחות החברה נמנים מפעלי תעשייה, קואופרטיבים לתחבורה, רשתות יבואני רכב, תחנות התדלוק של פז ועוד. פז שמנים וכימיקלים עוסקת בייצור, מסחר ושיווק של שמנים לתחבורה ולתעשייה, מוצרי עזר לרכב, תוספים לדלקים, חומרי סיכה וכימיקלים, מונעי אבק ועוד, וכן במיחזור שמנים וממסים.
 • פזקר overlay

  פזקר

  פזקר היא החברה המובילה בישראל בפיתוח ובייצור של מוצרי איטום ובידוד המיועדים לשוק הבנייה והתשתית. פזקר עוסקת בעיקר בייצור, שיווק ופיתוח של מוצרים מבוססי ביטומן, שהוא אחד מתזקיקי הנפט בהליך הזיקוק, ובהם יריעות ביטומניות, זפת לאטימת גגות ונוזלי איטום וציפוי שונים. פזקר נוסדה בשנת 1934 ונחשבת לחלוצת פתרונות האיטום בישראל. מוצריה מיושמים כיום כמעט בכל בית, מבנה או מערכת תשתית בישראל, ומשווקים בהצלחה בעולם.

 • פז שירותי ונכסי תעופה overlay

  פז שירותי ונכסי תעופה

  חברת פז היא חלוצת ענף תדלוק המטוסים בישראל, עוד מהימים שבהם הייתה שלוחה של חברת SHELL העולמית. בשנת 1969 הקימה פז את חברת שירותי תעופה בע"מ - החברה הישראלית לתדלוק מטוסים. חברת פז שירותי תעופה עוסקת במתן שירותי ניפוק, הזרמה ותדלוק מטוסים בנתב"ג, בשדות התעופה הפנים-ארציים ובמנחתים ברחבי הארץ, וכן במכירת דס"ל בשדות התעופה הפנים-ארציים ובמכירת בנזין תעופה.